Госпродпотребслужба спільно з виноробами буде боротися з фальсифікатом

Госпродпотребслужба співпрацюватиме з корпорацією «Укрвинпром» для захисту українських споживачів від неякісної виноробної продукції, в тому числі і імпортної, і для розвитку виноградарства і виноробства в Україні.

Відповідний меморандум про співпрацю був підписаний 18 червня, говориться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Меморандумом передбачається співробітництво в напрямку виявлення небезпечної та непридатною виноробної продукції, захисту прав споживачів, захисту виноградників і охорони прав на сорти винограду.

«Співпраця з профільної корпорацією дуже важливо з точки зору протидії поширенню фальсифікату і розвитку виноградарства і виноробства в Україні. Дуже добре, що українці сьогодні мають великий вибір як вітчизняної, так і імпортної продукції, однак для нас важливо, щоб така продукція відповідала вимогам чинного законодавства і була безпечною для споживачів. Для цього об’єднуємо зусилля з Укрвинпромом, який приділяє велику увагу моніторингу якості продукції українських підприємств і яка завозиться по імпорту », – зазначила голова Госпродпотребслужби Владислава Магалецька.

«Вважаю цю подію більш ніж знаковою, адже галузь спрямована ?? насамперед на споживача, і дуже важливо попередити недобросовісні практики тих виробників, які не надто переймаються якістю своєї продукції, або порушують правила маркування, використання найменувань тощо. Українці підсвідомо роблять вибір на користь іноземного, проте «імпортне” не рівносильно «якісному». Сподіваюся, разом з Госпродпотребслужбой нам вдасться значно поліпшити цю ситуацію », – прокоментував генеральний директор Укрвинпрому Володимир Кучеренко.

Передбачається, що прийнята угода допоможе впровадженню безпечних, альтернативних та інноваційних підходів до упаковки виноробної продукції, її транспортування та зберігання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *