Господарство у Вінницькій області завершило черговий етап будівництва ферми

ФГ «Велес Віта» (Вінницька обл.) Завершує будівництво нового корпусу молочно-товарної ферми на 500 корів безприв’язного утримання в с. Попелюхи і продовжує роботу над новим корпусом МТФ на 750 корів в с. Дружба (Муровано-Куриловецький р-н).

Про це йдеться в повідомленні Асоціації виробників молока.

«На ділянці в с.Попелюхі, де корів доять у доїльному залі німецького виробництва (Gea) в цьому році завершено роботи по організації індивідуального утримання телят, а також – нового корпусу на 500 корів», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що перша черга молочно-товарної ферми на 700 голів в с.Дружба ФГ «Велес Віта» завершило в минулому році.

Інвестиції в розвиток склали 45 млн грн, з яких 11 млн грн – вартість молочного блоку з доїльним залом Milkline на 28 місць. Зараз на ділянці триває будівництво наступної черги молочно-товарної ферми – на 750 голів.

«Крім завершення наступної черги будівництва, до кінця року розраховуємо закупити ще і понад 100 племінних нетелей», – поділився планами голова фермерського господарства Петро Струсевич.

Для довідки: ФГ «Велес Віта» – найбільше молочне господарство Муровано-Куриловецького району. Створене у 2000 році господарство орендує понад 3,1 тис. Га сільськогосподарських угідь, в тому числі на території Попелюховского і Раздоловского сільських рад, а також частково на території Могилів-Подільського району. Молочний напрямок господарство розвиває з 2012 р Всього в господарстві утримується 3760 голів великої рогатої худоби, в тому числі 1070 голів корів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *