Google запустив в Україні новий інструмент для просування бізнесу в інтернеті

8 вересня, компанія Google представила в Україні новий безкоштовний інструмент “Пошук можливостей для бізнесу” в рамках ініціативи компанії по сприянню економічному розвитку країни.

Як повідомляє прес-служба компанії, завдяки цьому інструменту українські підприємці зможуть отримати персоналізовані пропозиції по просуванню компанії в інтернеті за допомогою інструментів Google і отримати максимальну користь від безкоштовного профілю компанії.

При цьому в Google відзначають, що це гарантує, що бізнес має максимально точну інформацію своїм клієнтам (наприклад, години роботи, можливість самовивозу в магазині та інше).

“Інструмент досить простий у використанні – потрібно тільки ввести назву компанії, і Google покаже рекомендації на основі інформації, яку вона має про компанію, регіоні, галузі тощо”, – йдеться в повідомленні.

За даними статистики (дослідження Ipsos COVID-19 tracker на замовлення Google, +2021), 61% споживачів в опитаних країнах Європи (Німеччина, Іспанія, Франція, Великобританія, Італія і так далі) говорять, що підтримка малого, сімейного або місцевого бізнесу важлива для них.

“В інструменті” Пошук можливостей для бізнесу “можна ввести назву своєї компанії, і ми надамо індивідуальні пропозиції щодо того, як поліпшити вашу присутність в Пошуку і в Картах Google менш ніж за п’ять хвилин”, – підкреслили в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *