Glovo запускає в роботу першу “хмарну кухню” в Україні

Іспанська сервіс доставки Glovo в Україні впроваджує нову модель розвитку бізнесу – “dark kitchen”. Модель “dark kitchen” або “хмарна кухня” передбачає відкриття спеціальних кухонних приміщень, доступних тільки для кухарів, ресторанного персоналу і кур’єрів Glovo. Тобто така “кухня” закрита для жителів міста і створена для приготування страв виключно для користувачів сервісу доставки.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

У Glovo ця модель отримала назву “Cook Room”. Ця опція дозволить закладам переналаштувати процес роботи, забезпечити завантаженість кухні і розширити мережу доставок. У підсумку, це дасть можливість зберегти бізнес, робочі місця і клієнтів в умовах наростаючої кризи.

У компанії припускають, що поява “хмарних кухонь” розширить локальні можливості користувачів сервісу: ще більше жителів зможуть замовляти їжу з ресторанів, які фізично розташовані у десяти інших районах міста. Очікується, що клієнти зможуть отримати улюблені страви за ті ж 45 хвилин, навіть якщо територіально знаходяться далеко від ресторану.

У компанії відзначили, що при нормальному бізнес-кліматі ресторани продовжать економити власні ресурси, готуючи на “хмарних кухнях” страви тільки для онлайн-замовлень через додаток. З “Cook Room” у користувачів сервісу з’явиться можливість замовляти улюблені страви в “гаряче” для ресторанів час. А кафе і ресторани отримують очевидні економічні переваги, адже ця модель розширює географію покриття їхніх послуг, робить їх більш доступними для споживачів.

“У нинішніх реаліях містити ресторан заради доставки часто не рентабельно, тому 70% наших проектів законсервовані на час карантину.” Хмарна кухня “дозволяє швидко розгорнути проект без додаткових витрат: немає необхідності у великих площах, інвестиції в гарний інтер’єр, меблі, посуд”, – коментує управляє мережею ресторанів 3bCafe, Menya Musashi і Torisho Анна Проценко.

Відкриття перших “Cook Room” компанія Glovo початку з Барселони в 2018 році, а сьогодні вони також успішно функціонують в Мадриді, Буенос-Айресі, Лімі, Мілані і Сантьяго де Чилі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *