Glovo купує сервіс доставки продуктів Zakaz.ua — ЗМІ

Іспанський стартап швидкої комерції Glovo, який вже кілька років працює в Україні, збирається купити український сервіс доставки продуктів Zakaz.ua за $60-$80 млн. Про це повідомляє Ain.ua з посиланням на власні джерела.

Поки що сторони не коментують угоду. Але журналісти з’ясували, що Glovo вирішив купити Zakaz.ua, щоб зміцнити та масштабувати свій бізнес. До цієї угоди компанія готувалася кілька місяців.

Glovo вже досяг лідируючих позицій у сфері доставки їжі із закладів громадського харчування. У свою чергу Zakaz.ua, на думку самої компанії, лідер у сфері доставки продуктів та товарів із супермаркетів.

У Glovo розраховують, що після покупки Zakaz.ua компанія швидко вийде на новий ринок. Щоб самостійно освоїти dark stores (купівля продуктів та товарів в інтернеті), компанії знадобилося б багато сил та часу.

Таким чином, купуючи Zakaz.ua, Glovo отримує компанію, яка зможе доставляти товари не зі складів, на створення яких буде потрібно багато часу, а вже з існуючих супермаркетів і фактично використовувати успішні напрацювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *