ГК “Алло” створює поштового оператора в Україні

Група компаній “Алло”, що розвиває однойменну торгову мережу техніки і побутової електроніки, запускає нового поштово-логістичного оператора “Алло Express” на території України, відповідний запис внесено до Єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку, повідомила прес-служба компанії в четвер.

“В умовах сьогоднішніх реалій і з урахуванням значного перетікання роздрібних продажів в онлайн, було прийнято рішення перебудувати процеси власної логістики та інвестувати в створення власного поштового оператора. Розвивати сервіс доставки плануємо за двома напрямками: доставка інтернет-замовлень в будь-яке відділення” Алло Express “, а також – адресна кур’єрська доставка покупцю “, – цитується в повідомленні CEO ГК” Алло “Максим Раскін.

Компанія буде надавати послуги з доставки та видачі посилок інтернет-замовлень з сайту allo.ua. Відділення поштового оператора “Алло Express” будуть розташовуватися в діючих магазинах “Алло” в 140 містах України.

Згідно з повідомленням, крім класичних поштових послуг оператор планує надавати комплекс фінансових сервісів в партнерстві з ТОВ “Електрум Пеймент Систем” (ліцензія НБУ №43): переказ грошових коштів без відкриття рахунків та інші фінансові послуги в межах платіжної системи “Електрум” та інших платіжних систем .

За даними компанії, сервіс буде доступний у всіх відділеннях поштового оператора найближчим часом.

Планується також розвивати кілька форматів поштових відділень, в тому числі і за межами діючих магазинів “Алло”.

У 2021 році всі інтернет-замовлення, оформлені на сайті allo.ua, можна буде отримати у відділеннях “Алло Express”, або за допомогою адресної кур’єрської доставки даного оператора, резюмували в прес-службі.

Як повідомлялося, поштово-логістичний сервіс Justin, що входить в найбільшу українську торгово-промислову групу Fozzy Group, працює в Україні з жовтня 2018 року.

Заснована в 2001 році ГК “Нова Пошта” є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається з понад 7 тис. Відділень по всій країні.

На українському ринку також працює ряд інших поштово-логістичних компаній, таких як “Міст Експрес”, “Делівері”, “DHL Україна”.

ТОВ “Алло” створено в 1998 році. Станом на жовтень-2020 мережа нараховує 345 торгових точок в 140 містах України.

“Алло” є офіційним представником і дистриб’ютором Xiaomi в Україні. Перший монобрендовий магазин Mi Store був відкритий на початку 2017 року Києві. Мережа налічує 30 точок в 14 містах.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, учасниками ТОВ “Алло” є ПП “Дніпро-Інвест 2016” (96,09%), Дмитро Деревицький (3,61%), Максим Раскін (0,3%). Кінцевим бенефіціаром вказано Деревицький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *