GIZ та YASNO почали навчати українські підприємства енергоефективності

12 листопада розпочалася серія одноденних вебінарів “Як поліпшити енергоефективність підприємств?”.

Навчання проводиться у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України в рамках впровадження проекту “Консультування підприємств з енергоефективності”, який виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Навчають слухачів фахівці YASNO Efficiency.

GIZ та Мінекономіки запланували три одноденних вебінару для представників промислових підприємств, в ході яких слухачі зможуть ознайомитися з основами енергоаудиту та енергоменеджменту; навчитися визначати потенціал енергозбереження та заходи щодо економії енергетичних ресурсів; виконати практичні завдання.

Навчають енергоефективним заходам фахівці енергосервісної компанії YАSNO Efficiency (ТОВ “ЯСНО Енергоефективність”), які вже реалізували понад 86 енергосервісних проектів в промисловості і бюджетній сфері з економією від 30 до 90% електричної, теплової енергії та газу.

Вебінари розраховані на середній і вищий керівний склад підприємств, а також зацікавлених слухачів, які прагнуть впровадити ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів на власних підприємствах.

Як заявив директор проекту “Консультування підприємств з енергоефективності” Рікардо Кюльхайм, промисловість є основним джерелом викидів парникових газів в Україні.

“Цей сектор дуже енергоємний, адже питоме споживання енергії і викиди СО2 в цій області в 4 рази перевищують середні показники країн ЄС. Проте потенціал енергозбереження, особливо для малих і середніх підприємств, іноді може досягати 30 – 50%. Підвищення енергоефективності – це не тільки економічно доцільний спосіб зниження викидів парникових газів та споживання енергії; воно активно сприяє підвищенню конкурентоспроможності українських компаній. Ми впевнені, що впроваджені заходи та освітні проекти будуть сприяти змінам в цьому напрямку “, – зазначив Рікардо Кюльхайм.

За словами директор YASNO Efficiency Сергія Чулкова, мета вебінарів – продемонструвати, як енергоефективні заходи дозволяють досягти значної економії питомих витрат енергоресурсів.

“Додатковим ефектом є підвищення промислової безпеки, комфорт для співробітників, поліпшення екологічних показників, зокрема, скорочення викидів СО2. Роботи, виконані YASNO Efficiency, що дозволяють клієнтам економити більше 176 млн кВт ∙ год і 1,1 млн кубометрів природного газу на суму 376 млн грн в рік, що еквівалентно скороченню викидів СО2 на 160 тисяч тонн щорічно “, – розповів директор YASNO Efficiency.

Щоб прослухати вебінар “Як поліпшити енергоефективність підприємств?”, Який запланований на 19 або 23 листопада 2020 року, необхідно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3eIlldr.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *