Функціональний і снековий формат: який хліб вибирають українці

Хліб функціонального призначення і снековиє вироби вагою 50-60 грамів. Таким новинок серед хлібобулочних виробів віддають перевагу українці, проте лідером продажів залишається хліб традиційної рецептури.

Про це в ексклюзивному коментарі для AgroPortal.ua розповів голова правління компанії «Київхліб» Володимир Череда.

За його словами, зміна смаків споживачів хлібобулочних виробів відбувається поступово.

«За добу наше підприємство випускає близько 500 т хлібобулочних виробів. З них до 20% займають новинки », – говорить він.

Це хліб поліпшеної якості або функціональний, наприклад, фітнес-хліб. Тобто з додаванням певних видів сировини. Саме він показує тенденцію до позитивної динаміки. Словом, відбувається в певній мірі заміщення традиційного хліба новим.

«Дуже стрімко розвивається мережа швидкого харчування: бутерброди, перекушування. І ми повинні пропонувати хлібобулочні вироби по 50-60 грамів, щоб їх могли використовувати фастфуди. Такі новинки особливо воліють споживачі до 30 років, які економлять час в швидкому темпі життя », – говорить експерт.

Череда зазначає, що їх підприємство за цей рік розширило свою лінію асортименту на 12 позицій. Для цього вивчало смаки споживачів і тенденції на сусідніх, європейських ринках. Однак розроблено їх було значно більше. Йдеться про тих, які прижилися серед покупців, розповідає Череда.

«Сьогодні ринок України відкритий не тільки по хлібу, але і в цілому. Він точно відображає тенденції, що відбуваються в світі », – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *