Фокстрот заявив про річному зростанні продажів на 20% і подвоєння частки онлайну

Після виходу з «весняного» локдауна з червня по грудень 2020 року приріст продажів мережі електроніки Фокстрот на ринку склав 25% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. В цілому ж, за обсягами продажів компанія закінчила минулий рік зі зростанням 20%, а частка онлайн-продажів подвоїлася, повідомила компанія в офіційному прес-релізі в понеділок з посиланням на слова директора мережі Олексія Зозулі.

«Основними драйверами зростання були смартфони і телевізори: приріст річних продажів в Фокстрот склав 14% і 28% відповідно. Ці категорії разом з такими товарами як холодильники, пральні машини, кондиціонери, дрібної побутової технікою, аксесуарами склали 70% всіх продажів. При цьому, головною особливістю 2020 року стало значний приріст продажів ноутбуків і комп’ютерної техніки: 80% і 67% відповідно », – зазначив CEO Фокстрот Олексій Зозуля. За даними компанії, в 2 рази зросла частка послуги самовивозу інтернет-замовлень з будь-якого магазину мережі, а в Чорну п’ятницю цією опцією скористалися 69% всіх обслужених в дні акції покупців. Одними з головних чинників зростання відзначають карантинні обмеження роздрібної торгівлі і посилення присутності бренду Фокстрот в Діджитал-середовищі.

Як показала практика, покупцям однаково важлива швидкість вибору і покупки (яку забезпечує онлайн) і купівельний досвід, який можна отримати тільки в фізичному магазині. «У 2020 році кожен другий покупець, оформляючи покупку на FOXTROT.UA, вважав за краще забирати товар в магазині самостійно, скориставшись оновленим сервісом самовивозу інтернет-замовлень« Фоксаж »(раніше більш відомому, як послуга« Пікап »). Перевагами даного способу покупки є легке оформлення в онлайні (в 5 кліків), готовність замовлення до видачі протягом 30 хвилин (при наявності необхідної позиції) і швидке отримання клієнтом в магазині (від 30 секунд до двох хвилин) », – додав Олексій Зозуля.

Крім того, в мережі Фокстрот розповіли, що в період зимового карантину в січні 2021 року відповідно до Постанови №1236 з 8 до 24 січня включно магазини будуть продавати асортимент товарів з категорії засобів зв’язку і медичного призначення. Всю решту побутову та електронну техніку можна придбати онлайн на офіційному сайті мережі зі швидкою адресною доставкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *