“Фокстрот” видав 2,3 млн. електронних чеків, що становить 90% продажів

За перший рік реформи щодо впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) “Фокстрот” видав своїм покупцям 2,3 млн. електронних чеків, що становить 90% усіх продажів у роздрібних магазинах та офіційного інтернет-магазину бренду FOXTROT.UA.

Як повідомили у прес-службі компанії, “Фокстрот” налагодив процес видачі непаперових чеків при доставці товару покупцям міст-мільйонників (Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків) та ще у 27 містах України.

“Електронний чек своїми перевагами посилює наш бренд, оскільки відповідає стратегічно важливому для нас тренду диджиталізації торгівлі. прокоментував рік роботи із ПРРО виконавчий директор компанії “Фокстрот” Олексій Зозуля.

Як повідомлялося, ПРРО вступили в силу 1 серпня 2020 року, на виконання ухвалених осенью 2019 року законів №128-IX “Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” та №129-IX” Про внесення змін до Налогового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг”.

Впровадження програмного РРО, що продукує електронні чеки, у “Фокстроті” розпочалося 1 вересня 2020 року із сигнального проекту з електронними кассами від виробника Checkbox у двох столичних магазинах. Вже за півроку новація прижилася у всіх регіонах і бренд вийшов на цифру в 1 млн. електронних чеків в офлайн та онлайн-торгівлі.

Зозуля наголосив на основних перевагах роботи з електронним чеком: економія часу та торгової площі.

“Фіскальний чек автоматично надсилається до особистого кабінету покупця або на його електронну пошту, а отже, на роздрук розрахункового документа не витрачається година. Фіскальний чек підтверджує безпеку купівлі та забезпечує післяпродажне обслуговування”, – пояснив Зозуля.

Надійність вибору електронного чека підтверджує той факт, що всі електронні чеки від “Фокстроту” зберігаються на фіскальному сервері податкової служби України.

У компанії назвали ще одне перевагу: продавець, який працює з ПРРО, і його клієнт роблять свій внесок у збереження довкілля.

За словами Зозулі, за рік роботи з електронними чеками лише у “Фокстроті” заощадили 185 км паперу в листах формату А4, зберігши від вирубки 3,5 тонни дерев на виготовлення цього паперу.

“Фокстрот” – одна з найбільших торгових мереж за кількістю магазинів та обсягами продажу електроніки та побутової техніки в Україні. На листопад 2021 року бренд є омніканальним (оффлайн та онлайн торгівля), охоплює 165 магазинів у 90 обласних та районних центрах України та інтернет-магазин FOXTROT.UA.

Бренд “Фокстрот” розвиває група компаній “Фокстрот”, співзасновники – Валерій Маковецький та Геннадій Виходцев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *