Фокстрот в період карантину збільшив покриття клієнтської доставки в усі 28 тис населених пунктів

У зв’язку з загальнонаціональним карантином омніканальная мережу Фокстрот зосередилася на онлайн-продажах з сайту foxtrot.ua і затвердила новий регламент правил доставки товару з акцентом на безпеку і безпомилковість доставки «до дверей», повідомила компанія в прес-релізі в четвер. На кінець березня 2020 року клієнтська доставка Фокстрот покриває всі 28 тис. Населених пунктів в Україні

У компанії повідомили, що географія покриття збільшена шляхом розширення пулу логістичних партнерів.

Власна служба доставки начитує 150 кур’єрських екіпажів в 52 містах. Решта очікування клієнтів компанії по оперативній доставці замовлень, зроблених через інтернет, закривають кур’єри Нової Пошти та Укрпоштою. З 26 березня Фокстрот “підключив» ще одну компанію з 500 відділеннями по всій країні – логістичного оператора Justin.

Головний принцип роботи бренду в умовах карантину – забезпечити максимально безпечний процес доставки і отримання товару як для покупців, так і для кур’єрів компанії. Щодня, перед початком робочого дня, серед всіх співробітників кур’єрської служби проводиться скринінг температури. Тільки після цього вони допускаються до виконання службових обов’язків.

Згідно з документом, всі екіпажі служби доставки забезпечені засобами індивідуального захисту: масками, рукавичками та САНІТАЙЗЕР. Після робочого дня автомобільний парк проходить повну санітарну обробку. Кур’єр, під’їжджаючи до будинку, в телефонному режимі повідомляє покупцеві про правила передачі товару. Також співробітники проінструктовані про забезпечення мінімальної дистанції в 2 метри при спілкуванні з покупцем. Відвантажується товар вже готовий до огляду з усіма необхідними документами (фіскальний чек, гарантія, товарна накладна та ін.). Також кур’єр зможе відповісти на додаткові питання і прийняти оплату. Покупцям рекомендується здійснювати оплату на сайті (при інтернет-замовленнях), щоб мінімізувати час контакту. Для огляду товару та передачі грошей / підписаних документів кур’єри просять використовувати рукавички.

У компанії додали, що доставка техніки і електроніки для клієнтів Фокстрот на період карантину здійснюється безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *