“Фокстрот” в 2021-2022 рр. модернізує 20 магазинів і відкриє 9 нових

Рітейлер побутової та електронної техніки “Фокстрот” модернізує 20 і відкриє дев’ять нових магазинів в сучасному форматі в 2021-22 рр., Повідомив виконавчий директор Фокстрот Олексій Зозуля агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Минулий рік був складним і одночасно цікавим на виклики. Ми навчилися працювати в мінливих умовах, жити в новій реальності. Всі усвідомили, що той бізнес сильніше, який має рівнозначно сильні позиції як в офлайні, так і в онлайні. Тому, зміцнившись в діджітале , ми продовжуємо розширювати мережу “, – сказав він.

Топ-менеджер повідомив, що на початку квітня була відкрита нова локація мережі в одеському ТРЦ Fontan Sky center. Загальна площа магазину – 784 кв. м, торгова – 599 кв. м з фірмовим сервісним хабом.

За словами Зозулі, в Києві до відкриття готуються декілька магазинів “Фокстрот”. У ТРЦ Blockbuster Mall магазин буде розташований на другому поверсі з розширеною вхідною зоною і фірмовим сервісним хабом, його загальна площа складе 960 кв. м, торгова – 777 кв. м. Ще один “Фокстрот” відкриється в ТРЦ “РайON”, загальна площа – 905 кв. м, торгова – 747 кв. м.

У ТРЦ Respublika Park загальна площа нового магазина становили 1450 кв. м, очікувана дата відкриття – четвертий квартал 2021 року.

У Харкові відкриття повноформатного магазину електроніки загальною площею 1411 кв. м в ТРЦ Karavan Mall заплановано на літо 2021 року. Договір оренди підписаний між мережею Фокстрот і компанією DCH Infrastructure & Real Estate в березні.

Як повідомлялося раніше, в 2020 році приріст продажів мережі електроніки “Фокстрот” на ринку склав 20%, а частка онлайн-продажів подвоїлася. Також в два рази зросла частка послуги самовивозу інтернет-замовлень з будь-якого магазину мережі, а лояльна аудиторія виросла з 9,5 до 11 млн покупців.

“Ми оптимізуємо простір магазинів, розширюємо асортимент, який не обмежується фізичної полицею (товар можна замовити онлайн на foxtrot.ua і забрати в магазині або отримати через службу доставки), додаємо нові маркетингові інструменти, тісно співпрацюємо з партнерами, щоб в нинішніх умовах пандемії забезпечити клієнтам можливість значно скоротити час на вибір потрібного товару і безпечне здійснення покупок “, – додав Зозуля.

“Фокстрот” – одна з найбільших торгових мереж за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки в Україні. Станом на квітень 2021 року бренд є омніканальнім (оффлайн і онлайн торгівля): охоплює 163 магазини загальною торговою площею 153 тис. Кв. м в 90 обласних і районних центрах України і інтернет-магазин FOXTROT.UA, трафік відвідування якого досягає 9,5 млн користувачів в місяць.

Бренд “Фокстрот” розвиває група компаній “Фокстрот”, співзасновники – Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *