“Фокстрот” переформатує 40 магазинів до кінця року

Омніканальний рітейлер “Фокстрот” (Київ), що розвиває однойменну мережу магазинів побутової техніки та електроніки і онлайн магазин Foxtrot.ua, за останній рік оновила 27 магазинів, до кінця року ця цифра зросте до 40, повідомив в середу під час прес-конференції в Києві виконавчий директор мережі Олексій Зозуля.

За його словами, пройшов фактично рік, як компанія представила пілотний проект магазину в Броварах (Київська обл.), Який в подальшому став основою нового формату мережі.

“Для мережі” Фокстрот “2019 фінансовий рік-початок 2020 го були одночасно переломними і вирішальними в усіх напрямках ведення бізнесу: підготовчий етап і потужний запуск ребрендингу, старт поновлення мережі і презентація нових форматів магазинів, перезапуск онлайн-майданчики, настройки нових сервісів і послуг. Все було зроблено для того, щоб утримати (а в деяких напрямках повернути) лідерство в галузі “, – заявив виконавчий директора мережі Фокстрот Олексій Зозуля.

За даними компанії ребрендинг дав 20% зростання ефективності щодо інших точок.

Обсяг інвестицій на один об’єкт становить 3-6 млн грн. “Але частина інвестицій не прив’язана до конкретної торговій точці: це інвестиції в нові технології і сервіси, швидкість доставки і видачі, доступ до« віртуальної полиці »(товару від постачальника, наприклад)”, – відзначили в компанії.

Частота покупки зросла на 7%, показник утримання покупців зріс на 20%, а база лояльних покупців збільшилася до 10 млн.

Відповідаючи на питання журналістів, представники компанії повідомили, що готові до можливої ​​другої хвилі коронавируса і карантинним обмеженням, зазначивши, що перша хвиля змусила прискорити багато процесів.

За даними компанії, в період березень-травень (гострий період першої хвилі карантину) онлайн-продажі зросли на 320%. “Були періоди, коли ця цифра досягала 420%”, – зазначив Олексій Зозуля.

“Зараз частка онлайн продажів в загальній структурі становить близько 20%. У червні ми вийшли в лідери ринку по трафіку на сайті серед трьох великих мереж побутової техніки та електроніки (за даними ресурсу Similar Web). По відношенню до минулого року (червень до червня) частка товарообігу онлайн зросла на 270%, по трафіку – в 2 рази “, – заявив виконавчий директора мережі Фокстрот.

За даними компанії, мережа “Фокстрот. Техніка для дому” налічує 162 супермаркету в 90 містах України торговельною площею 153 тис. Кв. м. Бренд розвиває близько 4,5 тис. співробітників. В онлайні представлений інтернет-магазином foxtrot.ua, трафік відвідування якого досягає 9 млн користувачів в місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *