FM Logistic Ukraine розвиває напрямок урбанлогістікі

FM Logistic Ukraine розвиває напрямок урбанлогістікі, повідомив генеральний директор FM Logistic Ukraine Себастьян Ларделье в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“У лютому цього року ми виділили напрямок урбанлогістікі. У нас кілька клієнтів, ми вже здійснюємо кілька сотень доставок в тиждень”, – сказав він.

За словами Ларделье, цей сектор в Україні поки не дуже значний, однак стрімко розвивається в світі. “В Іспанії, наприклад, це (урбанлогістіка – ІФ) вже 50% нашого бізнесу”, – сказав він.

Урбанлогістіка – це все, пов’язане з останньою милею, адресна доставка до дверей конкретного бізнесу, магазину, ресторану, офісу, а також міські склади, dark store і інші формати, наближені до кінцевого споживача.

Ларделье також повідомив, що компанія веде переговори щодо участі в проектах dark store.

“Такі переговори ведуться з нашими клієнтами. Але коли вони дійдуть до реалізації сказати не можу сказати”, – сказав він.

При цьому він зазначив стрімке зростання е-комерс.

“З інтернет-торгівлею пов’язано близько 20% поставок в цілому по Європі, при цьому за минулий рік 60% нових контрактів пов’язані з е-комерс. В Україні приблизно ті ж цифри”, – повідомив Ларделье.

Крім того, за його словами, за останні півтора року багато клієнтів FM Logistic Ukraine прискорили реалізацію своїх омніканальних проектів.

“Те, що планувалося через п’ять років, зробили за півроку. Зараз всі клієнти-рітейлери в тій чи іншій мірі омніканальние, деякі виробники ще немає, це залежить від типу продукції”, – сказав Ларделье.

Працююча з 1996 року FM Logistic Ukraine входить в Топ-5 найбільших операторів логістичного ринку України. Є частиною міжнародної групи компаній FM Logistic.

FM Logistic Україна надає послуги логістичного оператора, включаючи складські операції, логістику електронної комерції, копакінг, митне оформлення, внутрішні та міжнародні перевезення, перевезення по місту, а також управління всім ланцюжком поставок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *