FlixBus запускає з України три нових міжнародних маршрути

20 липня німецький автобусний перевізник FlixBus запустить три міжнародних лінії з України в Польщу, Чехію та Угорщину.

Як повідомляє прес-служба компанії, FlixBus відкриває маршрути Київ – Прага – Плзень, Львів – Вроцлав і Львів – Будапешт.

При цьому, до 8 липня включно на ці напрямки діють знижки на покупку квитків.

Повні маршрути нових ліній:

N3270: Київ – Житомир – Рівне – Львів – Краків – Катовіце – Острава – Оломоуц – Брно – Прага – Плзень.

№3231: Львів – Краків – Катовіце – Ополє – Вроцлав.

№3285: Львів – Мукачево – Ужгород – Ніредьгаза – Будапешт.

Компанія має 16 ліній з України, вісім з яких оперуються брендованими автобусами. Українці можуть поїхати прямими рейсами в понад 60 міст 7 країн Європи і 22 міст України.

Поїхати по Україні на автобусі FlixBus можна на відрізках між Києвом і Одесою, Києвом і Буковелем, Києвом і Львовом, Чернівцями і Львовом, Івано-Франківськом та Львовом, Ужгородом, Мукачевом і Львовом.

“За два роки в Україні ми встигли заручитися підтримкою 10 місцевих партнерів-перевізників і разом побудувати міцну мережу міжнародних і внутрішніх маршрутів. У подальших планах – відкривати нові лінії і збільшувати частоту відправлень за кордон, зокрема в Польщу, Угорщину, Німеччину, Молдову, а також відкривати більше внутрішніх маршрутів України “, – заявив директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Михайло Леман.

Компанія також оголосила, що Львів отримав статус транспортного хабу FlixBus – так оператор перевезень називає міста, через які проходить максимальну кількість його автобусних ліній і які є зручними транспортними вузлами для пасажирів.

Сьогодні через Львів прокладені сім брендованих ліній FlixBus. У свою чергу, це місто з’єднаний з іншими хабами FlixBus, такими як Вроцлав, Краків і Прага, звідки можна дістатися до більш ста європейських міст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *