FlixBus відновив рейси з України до Євросоюзу після послаблення карантину

З 25 червня FlixBus відновлює роботу в Україні і на деяких міжнародних маршрутах.

У продажу вже доступні квитки на рейси з Києва через Житомир, Рівне, Львів, Ужгород до Кракова, Будапешт, Відень і більш десяти німецьких міст, а з 3 липня зелені автобуси поїдуть з Одеси через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль на чеський Плзень через Прагу.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Тепер без пересадки можна дістатися до десятків міст Європи. Але, оскільки FlixBus вже запустив безліч рейсів в європейських країнах, то з однією пересадкою для подорожуючих з України є набагато більше напрямків. Особливо це стосується польської мережі FlixBus, яка відновила свою роботу 28 травня, в тому числі багато рейсів відправляються з Кракова. Також можна скористатися рейсами з польської Медики, якщо самостійно перетнути кордон на переході Шегині-Медика, доступному для пішоходів.

“Зараз ми відновили частину наших ліній з України, але плануємо поступово відновити їх всі. Закриття кордонів стало викликом для всієї індустрії міжнародних перевезень, але навіть з урахуванням жорстких обмежень на кордонах з країнами Євросоюзу, які існують зараз, ми бачимо попит на поїздки в країни Європи. у першу чергу це Польща, Німеччина і Чехія, – говорить директор FlixBus в Україні та Польщі Міхал Леман.

У компанії також нагадали про необхідність дотримуватися правил перетину кордонів.

“Ми дуже просимо наших пасажирів подорожувати, тільки якщо вони впевнені, що здорові, а також перевіряти державні інструкції щодо перетину кордонів і необхідність мати відповідні документи, – додав Леман.

Компанія підвищила стандарти безпеки та гігієни, щоб максимально захистити пасажирів і водіїв автобусів від потенційних ризиків. FlixBus буде виробляти професійну дезінфекцію транспортних засобів після кожного рейсу, пасажири повинні носити маски під час посадки, висадки і всередині автобуса. Також пасажири повинні будуть дезінфікувати руки і дотримуватися дистанції 1,5 від інших пасажирів при посадці, а водії забезпечені усіма засобами захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *