FlixBus повертає рейси до Києва та низки українських міст

Автобусний оператор FlixBus відновлює маршрути до Києва та ще низки українських міст, рейси, які було припинено з початком війни – Житомир, Рівне, Вінниця, Умань, Хмельницький, Тернопіль.

Як повідомила пресслужба компанії у четвер, окрім того, з 28 квітня розпочне роботу нова лінія FlixBus із Києва до Будапешта.

Загалом для мандрівників з України на 14 квітня доступні вісім прямих міжнародних маршрутів FlixBus. З Польщі до України та назад: №3222 Варшава – Люблін – Луцьк – Рівне – Житомир – Київ (щодня з 18 квітня); №3241 Варшава – Люблін – Львів – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці (щодня); №3231 Вроцлав – Ополе – Катовіце – Краків – Львів (тричі за тиждень із 28 квітня); №3232 Краків – Львів – Івано-Франківськ (щодня).

З Угорщини до України та назад діють маршрути №N3280 Будапешт – Ужгород – Мукачево – Львів – Рівне – Житомир – Київ (двічі за тиждень із 28 квітня – нова лінія), №3285 Будапешт – Ньїредьгаза – Ужгород – Мукачево – Львів (тричі за тиждень).

З Чехії до України і назад: №3270 Прага – Брно – Оломоуць – Острава – Катовіце – Краків – Львів – Рівне – Житомир – Київ (чотири рази за тиждень, з 18 квітня); №N3277 Плзень – Прага – Брно – Оломоуцб – Острава – Катовіце – Краків – Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань (п’ять разів за тиждень, з 20 квітня).

За словами директора FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхала Лемана, сьогодні потік людей, які заїжджають на територію України, продовжує зростати, і, за даними FlixBus, наразі вже становить приблизно половину кількості тих, що виїжджають.

Одночасно він зазначив, що компанія не підвищуватиме цін на квитки, незважаючи на зростаючий попит.

Компанія планує продовжувати відновлювати автобусні лінії, щойно ситуація у тому чи іншому регіоні стабілізується.