Fitch підтвердило рейтинг “Кернел” на рівні “BB-” зі стабільним прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) українського агрохолдингу “Кернел” в іноземній і національній валюті на рівні “BB-“, прогноз – “Стабільний”.

“Підтвердження рейтингу відображає наші очікування, що” Кернел “збереже високу частку експортної прибутку (95% EBITDA в завершився в червні 2020 фінансовому році) і продовжить активне рефінансування боргу з наступаючими термінами погашення”, – йдеться в релізі Fitch в п’ятницю.

За оцінками агентства, “Кернел” покаже рекордно високий показник EBITDA в 2020 ФР в розмірі $ 412 млн, що буде обумовлено рекордним урожаєм насіння соняшнику в Україні і більш високими середніми цінами на соняшникову олію протягом року. У розрахунку на тонну EBITDA перевищить $ 90 в 2020 ФР в порівнянні з $ 62 в 2019 ФР. Очікується, що прибуток буде також підтримана значним внеском бізнесу з перевалки та хорошою рентабельністю в сільському господарстві.

“Ми очікуємо, що рентабельність в базовому сегменті масла нормалізується до $ 60-75 за тонну в 2021-23 ФГ, що призведе до зниження EBITDA сегмента. Проте, прибуток має зрости в 2022-23 ФГ завдяки запуску нових потужностей і ініціативам щодо підвищення ефективності “, – прогнозує Fitch.

В основу цього прогнози закладені припущення про капітальні інвестиції $ 240-250 млн в 2020ФГ і 2021ФГ, які будуть включати інвестиції в нові мощнсті портових терміналів, завод з переробки олійних на західній Україні і когенераційні станції, після чого вони знизяться до $ 70-80 млн на рік .

Fitch очікує також дивіденди в розмірі від $ 20 млн до $ 40 млн в 2020-2023ФГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *