“Фармак” направить $ 500 тис. На розвиток KSE

Фармакологічна компанія “Фармак” в рамках стратегічного партнерства з Київською школою економіки (KSE) направить $ 500 тис. На розвиток KSE.

Відповідно до прес-релізу фармкомпанії, зокрема, кошти будуть спрямовані на облаштування нового кампусу, а також посилення існуючих і запуск нових освітніх напрямків, в тому числі підготовки бакалаврів.

“Підтримуючи такі проекти, ми робимо свій внесок у досягнення Глобальних цілей сталого розвитку, одне із завдань яких – підвищити якість вищої освіти і забезпечити її тісний зв’язок з наукою”, – наводить прес-служба компанії слова виконавчого директора “Фармака” Володимира Костюка.

У прес-релізі наголошується, що “Фармак” підтримує не тільки KSE, а й інші освітні ініціативи, в тому числі Малу академію наук, публікує книги про українських вчених – “Буде тобі наука: українські вчені, які змінюють світ”, “Екошкола” та інші. Власний науковий потенціал компанії (150 вчених, 42 кандидата наук, п’ять докторів наук і інноваційний R & D-комплекс) дозволяє забезпечувати високий рівень академічної експертизи.

“Рішення компанії” Фармак “свідчить про те, що український бізнес виходить на новий рівень корпоративної соціальної відповідальності, і це повинно стати прикладом для інших. Завдяки підтримці таких компаній, як” Фармак “, ми готуємо ґрунт для сильної і інноватівной економіки України”, – зазначив президент KSE Тимофій Милованов.

“Фармак” – лідер фармринку України, виробляє лікарські засоби в усіх 14 терапевтичних групах. Щорічно виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентні сучасних препаратів. В даний час в розробці – близько 100 лікарських засобів. Експортує продукцію більш ніж в 28 країн світу.

За останні п’ять років інвестиції “Фармак” в науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність склали 3,4 млрд грн.

За підсумками 2020 року АТ “Фармак” отримало чистий прибуток у розмірі 1,1 млрд грн. У 2019 цей показник склав 1,056 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *