“Фармак” інвестував у проекти та стартапи галузі MedTech та HealthCare понад $1,2 млн

У компанії повідомили, що зацікавлені у розвитку просунутої експрес-діагностики, цифрової медицини, інтерактивної залученості пацієнта, що дозволяє діагностувати та прогнозувати можливі проблеми зі здоров’ям, тому було ухвалено рішення інвестувати у галузі MedTech та HealthCare. Про це передає “Інтерфакс-Україна”.

У “Фармак” додали, що у 2020 році компанія профінансувала перший проект від української компанії ComeBack Mobility, яка розробила розумні насадки для милиць. Вони призначені для контролю навантаження при реабілітації захворювань та ушкоджень нижніх кінцівок.

Проаналізувавши ринок венчурного капіталу в Україні та за кордоном, “Фармак” у 2021 році обрав для інвестицій ще кілька стартапів.

“Деякі проекти спочатку протестували на власному виробництві. Наприклад, MedTech-стартап DrugCard спочатку почав надавати “Фармак” послуги, пов’язані з автоматизацією процесів фармаконагляду як підрядник. Оскільки розуміємо, що це рішення для автоматичного моніторингу медичної літератури, покликане допомогти фармкомпаніям знизити витрати, рутини процеси та забезпечити відповідність регуляторним вимогам у фармаконагляді, ми вирішили інвестувати у цей стартап”, – сказав Костюк.

Він уточнив, що на платформі DrugCard вже реалізовано безперервний моніторинг медичної літератури, повідомлення про побічні реакції, їх аналіз та обмін з регуляторами E2B(R2)/(R3)/CIOMS, інтеграція з медичними реєстрами та словниками, звіти для регуляторних органів, а також модуль комлаєнсу та відповідність сучасним регуляторним вимогам щодо валідації.

У компанії заявили, що надалі готові інвестувати у зростання цих стартапів, брати участь у їхньому розвитку до рівня успішного бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *