FAO знизила прогноз світового виробництва зерна через погані погодні умови

Аналітики FAO незначно знизили прогноз за обсягом виробництва зернових в світі в 2021 році в порівнянні з даними, наведеними в червневому прогнозі (до 2 817 млн ​​т), при цьому очікуваний обсяг виробництва все ще на 1,7% (47,8 млн т) вище, ніж у 2020 році, що є новим рекордним рівнем.

Про це повідомляють аналітики в звіті FAO.

Невелике зниження в порівнянні з показниками минулого місяця в основному торкнулося фуражні зернові культури, обсяг виробництва яких в даний час оцінюється в 1 513 млн т, що на 3 млн т нижче, ніж прогнозувалося місяцем раніше.

«Таке коригування головним чином обумовлена ​​різким скороченням прогнозу за обсягом виробництва кукурудзи в Бразилії, де встановилася посуха призвела до зниження видів на урожай», – вказують аналітики.

Прогноз за обсягом виробництва ячменю в світі також був знижений у зв’язку з погіршенням видів на урожай в Європейському союзі, де посівні площі виявилися нижчими за очікування, а також в ряді країн Близького Сходу внаслідок масштабної посухи.

«Очікуване збільшення обсягу виробництва кукурудзи в Китаї, Російській Федерації та Україні не дозволило компенсувати зниження в згаданих вище країнах. Крім того, через сталих посушливих погодних умов на Близькому Сході і пов’язаного з цим скорочення видів на урожай в цьому місяці були кілька знижені очікування з виробництва пшениці в світі », – повідомили в FAO.

В результаті прогноз за обсягом виробництва пшениці в 2021 році був знижений на 1 млн т до 784,7 млн ​​т, що все ще на 1,2% вище в порівнянні з рівнем минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *