EVA і Watsons заявили про незаконне закриття регіональних магазинів

Мережа магазинів, що торгує побутовою хімією, косметикою і товарами гігієни (так званий формат “дрогері”) заявила, що місцева влада кількох областей країни в неправомірної спробі хочуть закрити їх магазини.

Про це повідомили в прес-службі мережі EVA.

За даними ритейлера, приписи про закриття магазинів були видані в Донецькій області (Покровск), Івано-Франківській (Коломия), Сумській (Охтирка), Волинській (Луцьк), Черкаській (Золотоноша), Полтавській (Кременчук) і Рівненській області (Сарни).

Місцеві органи державної виконавчої влади та органи місцевого самоврядування почали видавати приписи про закриття магазинів, посилаючись на постанову Кабінету Міністрів №211 від 11 березня “Про запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусів SARS-CoV-2”.

У той же час, постанова передбачає роботу тих магазинів, які торгують зокрема засобами гігієни. Наприклад, саме тому по всій країні продовжує працювати, хоч і в скороченому режимі, мережа супермаркетів “Епіцентр”, відома в першу чергу, як постачальник товарів для ремонту, але і має відділи з побутовою хімією.

В EVA вважають, що приписи про закриття неправомірні. “Керівництво відповідально ставиться до виконання рішення Уряду України щодо запобігання поширення COVID-19 і тому створює всі необхідні умови для забезпечення громадян засобами гігієни. Лінія магазинів EVA сподівається, що дії органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо протидії поширення коронавирусной інфекції в Україні, будуть здійснюватися виключно в правовому полі при строгому дотриманні норм чинного законодавства України “, – йдеться в заяві рітейлера .

Стало відомо, що з аналогічними проблемами зіткнувся ще один гравець на ринку дрогері – мережа магазинів Watsons. Вони також публічно заявили про отримання приписів про вимогу місцевих органів самоврядування закрити регіональні торгові точки і висловили незгоду з ними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *