Естонська компанія планує відкрити в Україні підприємство по ремонту тепловозів

Естонська корпорація Skinest Rail розглядає варіант створення в Україні спільного підприємства з частковою або повною локалізацією ремонтів тепловозів. Зокрема у компанії є спільні проекти розвитку з Крюківським вагонобудівним заводом.

Про це в інтерв’ю ЦТС розповів голова правління Skinest Rail Роман Захаров.

“Розглядаємо такий варіант, як СП – відкриття тут виробничої площадки під ремонт локомотивів … Виробничу майданчик технічно відкрити не складно. Є навіть готові. Питання в обсязі. Якщо у нас буде розуміння, що на цьому майданчику ми будемо ремонтувати кілька років поспіль, то під цей обсяг ми і займемося розробкою проекту локалізації ремонту. Якщо це буде велике замовлення на ремонт 100 локомотивів і більше, тоді цілком логічно розглянути варіант часткової або повної локалізації ремонтного виробництва в Україні “, – рас казав топ-менеджер.

Глава компанії підкреслив, що якщо мова йде про невелику кількість ремонтів, то у відкритті виробничої площадки в Україні не буде ніякої логіки.

“У нас є певні проекти розвитку з Крюківським вагонобудівним заводом, де ми працюємо спільно над деякими цікавими проектами, які, сподіваюся, в найближчому майбутньому вдасться здійснити. Завдяки багаторічному досвіду і базі клієнтів в 12 країнах світу, ми можемо істотно допомогти з виходом на нові ринки з новою і існуючою продукцією “, – зазначив Захаров.

Він також не виключив можливості того, що Skinest Rail співпрацюватиме з іншими підприємствами ж / д сектора України.

“Такі варіанти теж є, і ми над цим працюємо”, – резюмував глава правління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *