“Епіцентр” відкриє перший супермаркет не в своєму торговому центрі

Група компаній “Епіцентр К” відкриє перший магазин в чужому торговому центрі, він буде працювати в київському Blockbuster Mall. Про це повідомила прес-служба компанії, передає LIGA.net.

Відзначається, що зараз укладено попередній договір про оренду приміщення. “Про форматі” Епіцентру “, який буде представлений в Blockbuster Mall, ми повідомимо після підписання основного договору”, – повідомили в компанії.

У той же час консалтингова компанія Colliers Ukraine повідомила, що “Епіцентр” орендує двоповерхову локацію площею 20 тисяч квадратних метрів. Також в об’єкті будуть представлені сегменти товарів для дому та fashion.

Хоча точних дат запуску ще немає, відомо, що відкриття будівельного супермаркету планується в третьому кварталі 2021 року.

Як повідомив в коментарі Інтерфакс-Україна глава правління групи Mandarin Plaza Олександр Черницький, з “Епіцентром” в ТРЦ буде сусідити мережа будівельних гіпермаркетів Building Mall.

Нагадаємо, раніше компанія “Епіцентр К” стала переможцем аукціону з приватизації державного підприємства Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів у Хмельницькій області. Вона запропонувала 227,09 млн грн, що на 21% перевищувало стартову ціну.

Як відомо, компанія “Епіцентр К” з 2016 року розвиває аграрний напрямок бізнесу. Її земельний банк перевищує 160 тисяч га у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Черкаській та Київській областях. До складу групи також входять 20 тваринницьких ферм і 14 елеваторних комплексів.

Учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *