“Епіцентр” відкрив у Хмельницькій області інноваційний IQ-офіс за 350 млн. грн.

На Хмельниччині у місті Городок відкрили IQ-офіс, який має стати потужним інтелектуальним хабом та залучити до регіону перспективні кадри у сфері інформаційних технологій з усієї України. Про це повідомляє пресс-служба бренду.

В IQ-офісі буде сконцентровано “мозковий центр” групи компаній “Епіцентр К”. Він об’єднає під одним дахом понад 600 спеціалістів IT-департаменту компанії, діджитал-департаменту, відділу контенту, автоматичного замовлення товарів, центру комунікацій.

“IQ-офіс стане “магнітом” для залучення перспективних кадрів, які працюватимуть на благо міста та дадуть йому новий поштовх у розвитку. Ми не тільки гарантуємо привабливі ринкові зарплати та дуже комфортні робочі місця, ми створюємо і новий формат технологічного офісу”, – каже співзасновник групи компаній “Епіцентр К” Галина Герега.

Фото 2 — "Эпицентр" открыл в Хмельницкой области инновационный IQ-офис за 350 млн грнIQ-офіс “Епіцентр”

Загалом у проект, реалізація якого тривала 1,5 роки, інвестовано 350 млн. грн. Це рекордні для міста інвестиції, що перевищують річний бюджет міста. Компанія здійснила повну реновацію напівзруйнованої будівлі управління верстатобудівного заводу, вдихнувши нове життя в цю знакову для місцевих жителів споруду.

“Ми зберегли історичну будівлю, повністю оновивши її внутрішній простір, і перетворили її на сучасний технологічний офіс площею 6300 кв. м з просторими open space, місцями відпочинку і навіть гейм-кімнатами”, – зазначив співзасновник групи компаній “Епіцентр К” Олександр Герега.

На даху семиповерхового офісу облаштовано власну котельню, яка обслуговуватиме весь інноваційний центр. А всередині офісу встановлена ​​система “розумний будинок”.

Внутрішні інтер’єри виконані у стилі кубізму. На стінах зображені відомі постаті світу технологій: Стів Джобс, Марк Цукерберг, Ілон Маск, Джефф Безос, Альберт Ейнштейн.

Робочий простір IQ-офісу організований у форматі зон open space з кількома окремими кабінетами та креативними зонами релаксу. Тут розмістилися робочі локації IT-Hub, контакт-центр ГК “Епіцентр”, Digital Innovation Hub та центр Business Data Analytics.

Проектом також передбачено сучасні зони відпочинку навколо IQ-офісу. Для власників електромобілів на паркінгу встановлено електрозаряджання.

У перспективі поруч із офісом планується будівництво готелю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *