“Епіцентр” у партнерстві з “Mriyar” запустять маркетплейс з продажу автозапчастин

Компанії “Епіцентр К” і “Mriyar” запускають маркетплейс з продажу автозапчастин в форматі B2C. Проект об’єднає можливості бренду “Епіцентр” і IТ-рішення на базі програмного продукту Mriyar.

Про це повідомили в прес-службі “Епіцентру”.

Повідомляється, що торгівля автозапчастинами буде реалізована у вигляді маркетплейсов автозапчастин на сайтах epicentrk.ua і mriyar.ua. “Епіцентр” буде реалізовувати як продукцію своїх постачальників, так і розміщувати пропозиції сторонніх продавців.

У той же час мережа торгових центрів буде надавати як потенційні склади, так і точки видачі замовлень. В першу чергу в маркетплейс “Епіцентру” потраплять ті компанії, які вже зареєстровані на платформі mriyar.ua.

Сторонні продавці зможуть підключиться до торговому майданчику через спеціалізовану платформу “Mriyar”, яка розроблена з урахуванням особливостей ринку автозапчастин і бере на себе вирішення всіх технічних завдань. Для роботи продавцям досить пройти реєстрацію, створити бізнес-профіль і надати прайси. Складних технічних або програмних вимог немає – на платформі діють прості умови роботи і комісія тільки від укладених угод.

З 1 серпня 2020 року, платформа почала функціонувати в тестовому режимі, а вже у вересні 2020 заробить на відкритий ринок, і почнеться активне промотування проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *