“Епіцентр” почне роботу в третьої черги Blockbuster Mall восени 2021 р

“Епіцентр” став якірним орендарем третьої черги ТРЦ Blockbuster Mall (Київ) і почне роботу восени 2021 року, повідомили в Colliers Ukraine.

“Спільно з командою Blockbuster Mall ми реалізували одну з найбільших угод на ринку торговельної нерухомості столиці за останні роки. Наявність такого якірного орендаря як” Епіцентр “створить якісну синергію між ритейлерами в ТРЦ, позитивно вплине на фінансові результати орендарів і трафік ТРЦ цілому”, – повідомив провідний експерт Colliers Ukraine в сегменті торговельної нерухомості Ігор Заболоцький, якого цитує прес-служба.

Як повідомлялося, ТРЦ Blockbuster Mall в червні 2021 року отримав сертифікат про введення в експлуатацію третьої черги загальною площею 50 тис. Кв. м.

За участю команди Colliers було укладено угоду з оренди 26,5 тис.кв. м з якірним орендарем – компанією “Епіцентр К”. Рітейлер буде займати двоповерхову локацію в третьої черги Blockbuster Mall.

На першому поверсі “Епіцентру” будуть представлені як традиційні загальнобудівельні відділи, так і нові торгові концепти компанії формату shop in shop. Зокрема, буде працювати великий Центр кераміки, магазин товарів для відпочинку All4Rest, зоомагазин Lapki, косметичний бутік Mon Cheri, флора-центр “Букет” і “Будинок Води”, сучасний Центр видачі замовлень онлайн-магазину epicentrk.ua і ін. На другому поверсі значну частину площ займатиме оновлена ​​галерея “Деко” з Центром меблів, а також Центр техніки “ЦЕ ТЕ” і магазин дитячих товарів E.Pic.

“Стратегія розвитку” Епіцентр К “передбачає активну масштабування торгової мережі в найближчі роки. Протягом 2021-2022 рр. Ми плануємо відкрити більше 50 ТЦ по всій Україні, в тому числі в зовсім нових для компанії форматах. Відкриття” Епіцентру “в найбільшому ТРЦ країни Blockbuster Mall – це ще один амбітний проект, який дозволить нам зміцнити позицію на столичному ринку і стати ще ближче до споживача “, – підкреслив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі” Епіцентр к “Володимир Гончаров.

За словами Заболоцького, зараз третя черга Blockbuster Mall знаходиться на активній стадії наповнення орендарями. Тривають погоджувальні процеси з великими міжнародними і локальними операторами. Пул орендарів третьої черги об’єкта поповнять як рітейлери меблевого сегмента і товарів для будинку, так і fashion, магазини яких продовжать галерею другої черги проекту.

Орендна площа ТРЦ Blockbuster (просп. Степана Бандери, 36 в Києві) після запуску другої і третьої черги складе 150 тис. Кв. м. Відкриття першої черги відбулося 20 листопада 2019 року. Запуск третьої черги заплановано на третій квартал 2021 року. Якірними орендарями є супермаркет “Сільпо” площею понад 9 тис.кв. м, сімейний парк розваг “Галактика” площею понад 15 тис.кв. м і IKEA площею близько 5 тис.кв. м в форматі city-store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *