Эпицентр планирует построить завод по производству кормов

Компанія «Епіцентр-Агро» націлена на розвиток галузі переробки, тому має намір побудувати завод з виробництва кормів.

Про це повідомив співзасновник групи компаній «Епіцентр К» Олександр Герега в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«Моя мрія – щоб кожну культуру, яку вирощують в Україні, переробляли в Україні, а сировину перестали продавати. Так, це нереально, нам світові лідери цього не дадуть. Але ніхто не сказав, що за це не можна боротися », – зазначив він.

Як зазначається, компанія планує виробляти з кукурудзи корму, білок, протеїн, який використовуються в різних галузях.

«Кукурудза – це одна з культур в Україні, яку найменше переробляють. Кліматичні умови дозволяють Україні все більше переходити на цю вигідну культуру. Нам вдалося відвідати кілька заводів, що переробляють кукурудзу, починаючи з Польщі і закінчуючи США, і ми бачимо величезний потенціал. Але світовий ринок закритий і нових гравців туди пускають важко. Хоча населення земної кулі збільшується і харчові продукти набувають великого значення. Зараз ми в пошуках своєї ніші », – додав Олександр Герега.

На думку генерального директора ГК Петра Михайлішина, поки США тримають кукурудзу на висоті як стратегічний продукт, вона буде ще багато років привабливою, і продукти з неї будуть конкурентними і високомаржинальних.

«Десь через півроку, а може і швидше, будемо розуміти куди рухатися, з чого починати. Потім буде будівництво відповідного заводу, що не є складним процесом.

Нам потрібно побудувати відносини з кінцевими споживачами. У той же час, треба мати гарантії, що партнер буде довгостроковим, що це інвестиція, яка окупиться. Важливо також диверсифікувати поставки: нам потрібні кілька ринків збуту за кордоном, щоб мати гарантії на випадок, якщо на ньому відбудуться зміни », – додав він.

Крім того, Михайлишин зазначив, що ключове завдання агронаправленія на поточний рік – закріпити результати минулого року і підвищити ефективність аграрного бізнесу.

«Повинні виростити понад мільйон тонн зернових і отримати від експорту цих зернових $ 150 млн. Разом з цим будемо і далі шукати шляхи розширення земельного банку», – підсумував він.

Для довідки: «Епіцентр Агро» входить в ТОП-10 найбільших агрохолдингів в Україні і обробляє 160 тис. Га в Хмельницькій, Вінницькій, Тернопільській, Черкаській та Київській областях. До його складу входять тваринницькі комплекси, два насіннєві заводи і елеватори загальною потужністю понад 1 млн тонн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *