Епіцентр отримав $ 70 млн кредиту на розвиток зерносховищ

Група компаній «Епіцентр К» підписала кредитну угоду в розмірі $ 70 млн з Чорноморським банком торгівлі та розвитку (BSTDB).

Як говориться в повідомленні компанії, 7-річну позику підтримає бізнес-програму групи в галузі сільського господарства на 2019-2021 роки, зокрема фінансування буде направлено на придбання сільськогосподарських активів, і на будівництво нових і модернізацію діючих зернових елеваторів.

«Ми раді внести свій внесок у зміцнення аграрного сектора і експорту в Україні, що є основним джерелом зайнятості, доходів бюджету і надходжень у валюті в країні. Ця угода підкреслює стратегічний пріоритет, який ми надаємо підтримку сільськогосподарського виробництва і регіональної торгівлі України, яка виграє від зростаючого експортного потенціалу країни », – зазначив віце-президент BSTDB Banking Хасан Демірхан.

В «Епіцентрі» переконані, що фінансування BSTDB сприятиме розвитку аграрної інфраструктури в Україні, створенню робочих місць і збільшення експортних доходів, відповідно зміцненню платіжного балансу країни.

«Отримання довгострокового фінансування від BSTDB є значним досягненням і підтвердженням того, що група компаній« Епіцентр »є стратегічним партнером для міжнародних інвесторів і має високий потенціал розвитку. Кредит дозволить групі компаній ще більше посилити свої позиції в сільськогосподарському бізнесі, створити нові можливості для працевлаштування в сільській місцевості і поліпшити соціальне благополуччя громад », – говорить генеральний директор ТОВ« Епіцентр К »Петро Михайлишин.

Для довідки: «Епіцентр» є провідним сільгоспвиробником в Україні, із земельним банком 120 тис. Га. У його склад входить 20 тваринницьких ферм і 8 елеваторів загальною потужністю близько 800 тис. Тонн.

Чорноморський банк торгівлі та розвитку (BSTDB) – це міжнародна фінансова організація, заснована Албанією, Вірменією, Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Грецією, Молдовою, Румунією, Росією, Туреччиною та Україною. Штаб-квартира BSTDB знаходиться в Салоніках, Греція. BSTDB підтримує економічний розвиток і регіональна співпраця, надаючи позики, кредитні лінії, власний капітал та гарантії для проектів фінансування розвитку в державному і приватному секторах своїх країн-учасників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *