“Епіцентр К” запустив нову виробничу лінію на заводі “Карпатська кераміка” в Калуші

Група компаній “Епіцентр К” запустила нову виробничу лінію потужністю 2,5 млн кв. м керамічної плитки в рік на модернізованому заводі “Карпатська кераміка” в Калуші (Івано-Франківської обл.), планує запустити другу чергу заводу в Київській області з лінією потужністю 3 млн кв. м / рік навесні-2021 року.

“У лютому після першого етапу реконструкції почав роботу діючий завод” Карпатська кераміка “. На підприємстві встановлена ​​нова технологічна лінія потужністю 2,5 млн кв. М керамічної плитки в рік. На ній буде виготовлятися клінкерна плитка невеликого розміру”, – повідомила агентству “Інтерфакс -Україна “прес-служба компанії.

За її даними, після завершення всіх етапів модернізації заводу в Калуші його потужності складуть 8,5 млн кв. м / рік.

Фінансування на обладнання для заводу частково профінансував “Правексбанк” за рахунок акредитива на суму EUR3,2 млн.

Крім того, планується запустити навесні другу чергу заводу керампліткі в смт Калинівка (Київської обл.) З виробничою лінією потужністю 3 млн кв. м / рік, розширивши таким чином його потужність до 9 млн кв. м / рік. Лінія буде виробляти широкоформатний плитку за технологією continua +. Раніше “Епіцентр К” залучив кредит італійського банку UniCredit на EUR9,3 млн на закупівлю обладнання Sacmi для заводу в Калинівці.

Група планує в найближчі роки інвестувати ще EUR95,7 млн ​​у виробництво керамічної плитки в Калуші та Калинівці. Загальна сума інвестицій в обидва проекти становить EUR172 млн, повідомили в компанії.

“Розвиток переробної промисловості в Україні є стратегічним напрямком розвитку ГК” Епіцентр К “. Ми як інвестори зацікавлені в налагодженні виробництва товарів з високою часткою доданої вартості і потужним експортним потенціалом, зокрема, керамічної плитки і керамограніта”, – зазначив генеральний директор “Епіцентр К “Петро Михайлишин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *