“Епіцентр К” залучив кредит італійського UniCredit на EUR9,3 млн на техоснащення заводу керампліткі в Київській області

Група компаній “Епіцентр К” уклала кредитний договір з італійським банком UniCredit під гарантії державного експортно-кредитного агентства SACE на EUR9,3 млн для технічного оснащення заводу з виробництва керамічної плитки в смт Калинівка Київської області.

Як повідомила група в прес-релізі, кошти будуть спрямовані на закупівлю італійського обладнання Sacmi, яке дозволить виробляти широкоформатний плитку за інноваційною технологією, і буде сприяти розширенню присутності компанії на європейському ринку. Запуск другої лінії заводу дозволить збільшити потужності з 6 до 9 млн кв. м / рік, зазначено в повідомленні.

“Підписання кредитного договору з італійським банком UniСredit під гарантії SACE в черговий раз підтверджують статус” Епіцентру “як надійного фінансового партнера з міжнародною репутацією. Страхове покриття SACE на такого виду угоду надано вперше за останні більш ніж п’ять років для компанії з України, що є унікальним явищем, враховуючи останні події в світі і в Україні, зокрема “, – цитується в повідомленні генеральний директор компанії” Епіцентр К “Петро Михайлишин.

Як повідомлялося, “Епіцентр К” інвестував 3 млрд грн в будівництво найбільшого заводу з виробництва керамічної плитки площею 70 тис. Кв. м в Калинівці (Київська обл.). Об’єкт розташований на ділянці 20 га біля митного терміналу “Калинівка” і складського комплексу групи “Епіцентр”. Компанія в 2020 році заявила про плани збільшити виробництво керамічної плитки до 15 млн кв. м / рік протягом наступних двох років, а також збільшити експорт до 6-8 млн кв. м / рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *