“Епіцентр К” відкриває ТЦ з новим відділом “Продукти” на місці м’ясокомбінату в Вінниці

ТОВ “Епіцентр К” (Київ) планує 22 серпня відкрити другий торговий центр у Вінниці, об’єкт включає нові відділи – “Дім води”, “Продукти” і “Студія світла” в оновленому концепті.

“Мережа ТЦ” Епіцентр “розширює присутність у Центральній Україні – відкривається другий торговий центр” Епіцентр “по вул. Батозька, 1-в … У другому вінницькому ТЦ” Епіцентр “відкриються і нові для мережі відділи, зокрема,” Дім води “і “Продукти”. Також в цьому ТЦ з’явиться в оновленому концепті “Студія світла” площею 310 кв. м “, – повідомила прес-служба компанії в п’ятницю.

Загальна площа ТЦ складає 25,8 тис. Кв. м, асортимент – понад 200 тис. артикулів товарів 15 різних напрямків – від будматеріалів до товарів для спорту та дітей, від автозапчастин та побутової техніки до виробів медпризначення.

“Будівництво тривало рекордно короткий термін – всього за чотири місяці в одному з центральних районів міста замість колишнього занедбаного м’ясокомбінату з’явився інноваційний ТЦ з дуже широким асортиментом товарів, сучасними касами самообслуговування і Центром видачі онлайн-замовлень” – зазначається в повідомленні.

“У цьому ТЦ будемо відпрацьовувати нову модель роботи центру видачі замовлень з використанням нового обладнання і технологій, які повинні прискорити обслуговування покупців інтернет-магазину epicentrk.ua з урахуванням дотримання дистанції між людьми”, – цитується в повідомленні заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі “Епіцентр К” Володимир Гончаров.

Найбільшими відділами в ТЦ є “Галереї ДЕКО” (2 тис. Кв. М), “Центр меблів” (1,7 тис. Кв. М), “Центр техніки ЦЕ ТЕ”, “Епік” (товари для дітей) і ” садовий центр “- кожен по 1 тис. кв. м, “Кераміка Центр” – 850 кв. м, Intersport – 800 кв. м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *