“Епіцентр К” відкриває оновлений ТЦ з drive-in і продуктовим супермаркетом у Львові

ТОВ “Епіцентр К” (Київ) планує 19 листопада відкрити оновлений торговий центр “Епіцентр” по вул. Городоцькій у Львові з drive-in ареною площею 11,1 тис. Кв. м і продовольчим супермаркетом, повідомила прес-служба групи в середу.

“В оновленому львівському” Епіцентрі “з’явиться хаб доставки і drive арена – відкритий майданчик з будівельними матеріалами. Це по суті окрема торгова територія площею 11,1 тис. Кв. М, на яку можна заїхати безпосередньо на автомобілі і завантажити потрібний товар, не залишаючи авто на паркінгу. в Україні в мережі “Епіцентр” – це перший досвід будівництва подібного майданчика “, – йдеться в прес-релізі.

В оновленому ТЦ також відкриється продовольчий FOOD Market площею 850 кв. м з власний м’ясних і рибних цехом, а також пекарнею. Серед інших великих відділів в форматі shop-in-shop – “Центр меблів” (2,8 тис. Кв. М), “Галереї ДЕКО” (2,7 тис. Кв. М), Intersport (1,8 тис. Кв . м), E.PIC (товари для дітей, 1,4 тис. кв. м), “ЦЕ ТЕ” (Центр техніки, 1,1 тис. кв. м).

Крім того, в ТЦ відкриється оновлений Центр видачі онлайн-замовлень з адресною системою зберігання. Інфраструктура також включає 10 кас самообслуговування.

ТОВ “Епіцентр К” створено в 2003 році, відкрило свій перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року. Станом на серпень 2020 року мережа нараховує 62 ТЦ в Україні.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Статутний капітал ТОВ “Епіцентр К” становить 158,6 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *