“Епіцентр К” відкриває оновлений ТЦ в Хмельницькому

ТОВ “Епіцентр К” 27 березня відкриє після поновлення торговий центр на ул.Зарічанской, 11/4 в Хмельницькому, планує запустити ще сім оновлених об’єктів в містах України влітку.

“Оновлений ТЦ в Хмельницькому стане вже третім торговельним об’єктом мережі, відкритим в березні цього року. Влітку ми плануємо запустити в роботу ще сім нових і реформатірованних ТЦ в різних містах України”, – цитується в прес-релізі заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі “Епіцентр К” Володимир Гончаров.

Як повідомила прес-служба компанії, реформатірованіе ТЦ “Епіцентр” у Хмельницькому було розпочато в березні 2020 року. Після проведення робіт орендна площа об’єкта збільшилася на третину – до 33,64 тис. Кв. м, загальна площа становить 53,3 тис. кв. м. Кількість співробітників в штаті збільшилася до 542 осіб.

У торговому центрі представлені ритейл-формати shop-in-shop, серед яких галерея “Деко” (1,97 тис. Кв. М), “Центр меблів” (2,34 тис. Кв. М), а також sleep-студія з товарами для сну (120 кв. м). Крім того, відкрито магазин Intersport (917 кв. М), центр техніки “ЦЕ ТЕ” (950 кв. М), дитячий магазин E.PIC (1 тис. Кв. М), “Аптека 100+” і Food Market (1 , 8 тис. кв. м).

Інфраструктура ТЦ також включає парковку площею 15 тис. Кв. м, розраховану на 550 машиномісць.

ТОВ “Епіцентр К” створено в 2003 році, відкрило свій перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року. Станом на березень 2021 року мережа нараховує 65 ТЦ “Епіцентр” і 10 гіпермаркетів “Нова лінія” в Україні.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Статутний капітал ТОВ “Епіцентр К” становить 158,6 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *