“Епіцентр К” відкриває оновлені ТЦ в Запоріжжі і Кропивницького

ТОВ “Епіцентр К” (Київ) планує 20 березня відкрити оновлені торгові центри в Запоріжжі і Кропивницького, повідомила прес-служба компанії.

За її даними, третій ТЦ “Епіцентр” в Запоріжжі по Нікольському шосе, 1е загальною площею 19,6 тис. Кв. м відкриється після переформатування гіпермаркету “Нова лінія”. Після поновлення торгова площа об’єкта збільшилася на 10% і становить 16,2 тис. Кв. м. Інфраструктура ТЦ також включає паркінг на 385 машиномісць.

Площа оновленого ТЦ в Кропивницького по ул.Космонавта Попова, 8 після реконструкції збільшилася більш ніж на 50% – до 25,9 тис. Кв. м. Паркінг розрахований на 913 машиномісць.

Нові ТЦ серед іншого включають Центри видачі онлайн-замовлень, торгові відділи “Деко”, товари для відпочинку та дачі All4rest, “Центри меблів”, центри техніки та електроніки “ЦЕ ТЕ”, дитячі магазини E.PIC. Крім того, відкриються магазини Intersport, “Аптеки 100+”, а також продуктові відділи Food Market.

“За рахунок відкриття ТЦ в обласних і районних центрах компанія робить значний внесок в розвиток громад та територій, які отримують не тільки нові інвестиції і робочі місця, а й значні надходження до місцевого бюджету. В найближчі роки ми продовжимо динамічне масштабування і відкриємо десятки ТЦ нового формату по всій країні “, – цитується в повідомленні заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі” Епіцентр К “Володимир Гончаров.

Так, відкриття ТЦ в Запоріжжі створить 270 робочих місць, податкові надходження до місцевого бюджету в 2021 році прогнозуються на рівні 10,2 млн грн, в Кропивницького – 470 робочих місць і 14 млн грн податків.

ТОВ “Епіцентр К” створено в 2003 році, відкрило свій перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року. Станом на березень 2021 року мережа нараховує 65 ТЦ “Епіцентр” і 10 гіпермаркетів “Нова лінія” в Україні.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Статутний капітал ТОВ “Епіцентр К” становить 158,6 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *