“Епіцентр К” відкрив продуктовий Food Market з фудкортом в столичному ТЦ по вул. Берковецькій

ТОВ “Епіцентр К” (Київ) відкрив продуктовий магазин Food Market з фудкортом в столичному ТЦ “Епіцентр” по вул. Берковецькій, 6-в, повідомила прес-служба компанії.

“Відповідаючи на запити і потреби споживача в товарах першої необхідності, компанія продовжує розширення сет продуктових магазинів Food Market. Ще один торговий об’єкт такого формату відкрився в київському ТЦ” Епіцентр “на Берковецькому 6-в, і став найбільшим для компанії в Україні”, – цитується в повідомленні заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі “Епіцентр К” Володимир Гончаров.

За його словами, компанія планує продовжити масштабування мережі продуктових магазинів в ТЦ по всій Україні.

Новий Food Market в “Епіцентрі” на Берковецькому розташований на першому і другому поверхах ТЦ і займає сумарно 3 тис. Кв. м. Зона фудкорту розрахована на 106 посадочних місць. У компанії уточнюють, що під час карантинних обмежень об’єкт працює тільки на винос.

У магазині представлені італійська, іспанська, японська кухні, працюють власна кондитерська, пекарня, енотека, сироварня, м’ясна зона і фреш-зона з рибою, овочами, фруктами.

“Головна наша ідея, яка лягла в основу концепції нового Food Market – до нас покупець приходить не за продуктами, а за готовою їжею”, – зазначив керівник проекту Food Market мережі “Епіцентр” Олег Шкарівська.

ТОВ “Епіцентр К” створено в 2003 році, відкрило свій перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року. Станом на квітень 2021 року мережа нараховує 65 ТЦ “Епіцентр” і 10 гіпермаркетів “Нова лінія” в Україні.

Перший продовольчий супермаркет Food Market в форматі shop-in-shop відкрився в ТЦ “Епіцентр” в Бучі в липні 2020 року. На квітень 2021 року мережа нараховує 12 магазинів в 10 містах України.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Статутний капітал ТОВ “Епіцентр К” становить 158,6 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *