“Епіцентр К” співпрацює майже з 9 тис. Постачальників, 56% з них – українські

“Епіцентр К” співпрацює майже з 9 тис. Постачальників, 56% з них – українські, при цьому частка вітчизняних товарних позицій стає дедалі більше, повідомив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі компанії “Епіцентр К” Володимир Гончаров в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс -Україна”.

“Наша політика – створювати умови вітчизняним виробникам, які б дозволяли бути якомога ближче до споживачів. Саме тому ми працюємо безпосередньо з виробниками, а не з посередниками. Загальна кількість артикулів в торгових центрах становить майже 780 тис.”, – сказав він.

За спостереженнями Гончарова, саме завдяки тісній співпраці з “Епіцентром” нерідко локальні гравці нарощують обсяги і стають загальноукраїнськими.

“Звичайно, з огляду на нашу розгалужену мережу, ми зацікавлені в розвитку виробників. Постачальнику також простіше мати великий обсяг поставок, які можна привезти в одну точку – наш логістичний центр в Калинівці (Київська обл.), А далі ми вже самі доставимо товар в ТЦ” , – зазначив Гончаров.

Співпрацює мережу і з невеликими виробниками, які можуть забезпечити тільки свій регіон. “Наші директора торгових центрів можуть залучати до 10% місцевих постачальників. Це сприяє розвитку малого та середнього бізнесу на місцях”, – повідомив заступник гендиректора.

Він також зазначив специфіку таких будматеріалів, як газобетон або цемент. “Вартість їх доставки істотно впливає на кінцеву ціну для споживача, тому доцільно продавати такий товар там, де він проводиться. Тому у всіх наших ТЦ представлені локальні позиції цих матеріалів від місцевих виробників”, – сказав Гончаров.