“Епіцентр К” планує відкривати власні торгово-розважальні центри

“Епіцентр К” планує відкривати власні торгово-розважальні центри, повідомив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі компанії “Епіцентр К” Володимир Гончаров в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Як повідомив Гончаров, перший подібний проект з’явиться у Львові, на ділянці поруч з ТРЦ King Cross.

“Зараз йде розробка кінцевої планограми, поки некоректно називати його площа і інші подробиці, але цей об’єкт буде надзвичайно потужний”, – повідомив Гончаров.

Активні роботи по розробці проектів формату ТРЦ йдуть в Дніпрі і Запоріжжя.

“Звичайно, наша стратегія не обходить і столицю, але конкретної локації зараз не можемо озвучити. Також працюємо над концепціями ТРЦ в Одесі і Харкові”, – повідомив Гончаров.

Він не розкрив подробиці концепцій майбутніх ТРЦ, але повідомив, що для роботи над ними залучені архітектори, які мають досвід створення таких проектів.

Він зазначив, що вимоги до зовнішнього вигляду і наповнення майбутніх проектів дуже високі.

“Це повинно бути ТРЦ, який не схожий на інші вже наявні в Україні. Звичайно, там повинні бути бренди, які завоювали найбільшу прихильність українському ринку, і популярні в світі. Також необхідно залучити бренди, які ще не представлені на нашому ринку. Крім того , ми створимо особливі магніти, які ще ніде не представлені, і зроблять наші проекти дійсно унікальними “, – повідомив Гончаров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *