“Епіцентр К” планує відкрити 50 ТЦ в 2021-2022гг

ТОВ “Епіцентр К” (Київ) планує відкрити 50 торгових центрів різних форматів протягом 2021-2022 років по всій Україні.

“Наш інвестиційний план на 2021-2022 роки передбачає відкриття 50 торгових центрів різних форматів по всій Україні. З початку року вже працюють після реновації шість об’єктів”, – розповів заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі “Епіцентр К” Володимир Гончаров в інтерв’ю журналу Commercial Property.

Згідно з планами компанії, в 2021 році заплановані до відкриття ТЦ після реконструкції в Харкові, у Львові, третього за рахунком ТЦ в Дніпрі, четвертого в Одесі, а також двох нових об’єктів в Києві.

Так, в столиці планується відкриття “Епіцентру” в складі третьої черги ТРЦ Blockbuster Mall, а також на земельній ділянці площею 4 га на перетині Вул.Березняківська і Дніпровської набережної, придбаному компанією на аукціоні за 277 млн ​​грн.

За словами Гончарова, “Епіцентр К” має намір інвестувати $ 706,5 млн на 2021-2022 роках на розвиток мережі ТЦ. Інвестиції також спрямовані на відкриття нових об’єктів оптимального формату в Одеській, Донецькій, Луганській та інших областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *