“Епіцентр К” планує до кінця 2020 р відкрити п’ять нових “Кераміка Центрів”

ТОВ “Епіцентр К” (Київ) впроваджує новий формат салонів плитки та сантехніки в своїх торгових центрах в Україні, до кінця 2020 року планує відкрити п’ять нових “Кераміка Центрів”.

Як повідомила прес-служба компанії в середу, компанія вже відкрила сім магазинів “Кераміка Центр” в форматі shop-in-shop ( “магазин в магазині”) на місці колишніх салонів плитки та сантехніки в реконструйованих і недавно побудованих ТЦ “Епіцентр”.

“Масштаб нового формату триває: в серпні у Вінниці відкриється восьмий салон” Кераміка Центр “, а до кінця року їх кількість збільшиться до 12. У процесі переобладнання торгові площі у Львові, Хмельницькому та Кропивницького”, – зазначено в прес-релізі.

Відзначається, що близько 80% плитки та сантехніки “Кераміка Центр” складають європейські бренди, імпортовані компанією “Епіцентр К”, і власні торгові марки, є також керамічна плитка українського виробництва.

“Покупцеві іноді складно уявити цілісну картину майбутнього інтер’єру за єдиним зразком, тому експозиції в” Кераміка Центрі “представляємо практично так само, як на міжнародних виставках. Наприклад, мозаїку і плитку великого розміру (60х60, 60х120, 1200х2400), популярність якої останнім часом стрімко зростає, виклеюють в масі і демонструємо на більшій площі “, – цитується в повідомленні керівник департаменту” Керамічна плитка “Юлія Корсун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *