“Епіцентр К” має намір побудувати близько 50 ТЦ невеликого формату в райцентрах

Група компаній “Епіцентр К” (Київ) має намір розширити мережу торгових центрів (ТЦ) “Епіцентр” в Україні, побудувавши близько 50-ти об’єктів невеликого формату площею 4-6 тис. Кв. м в районних центрах і 12 – в невеликих містах, повідомив генеральний директор ГК “Епіцентр К” Петро Михайлишин.

“Зараз ми сконцентрувалися на будівництві” Епіцентр “оптимального формату – 4-6 тис. Кв. М в райцентрах. Ми готові відкрити ще орієнтовно 50 таких об’єктів”, – розповів він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Крім того, в планах компанії побудувати 12 ТЦ аналогічного формату в невеликих містах.

Триває також будівництво ТЦ в Житомирі, Долині та Калуші (Івано-Франківська обл.), Первомайському (Харківська обл.) Та Мелітополі (Запорізька обл.).

При цьому, за словами Михайлішина, в районних центрах з населенням 10-15 тис. Відкривати об’єкти навіть оптимального формату – недоцільно. Для задоволення попиту в таких населених пунктах компанія продовжує розвивати логістичну інфраструктуру.

“В Україні майже 600 райцентрів, але більшість з них має невелике населення – 10-15 тис. Там не доцільно відкривати ТЦ на 4 тис. Кв. М, а будувати щось менше – це вже буде не” Епіцентр “. Такі формати не зможуть помістити всі наші напрямки і відділи. Втім, щоб задовольнити потреби жителів цих населених пунктів, ми розвиваємо онлайн-систему з великою логістичною інфраструктурою, яка забезпечить жителів не тільки районних центрів, а й сіл “, – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *