“Епіцентр К” має намір переформатувати мережу гіпермаркетів “Нова лінія” під єдиний бренд “Епіцентр”

Група компаній “Епіцентр К” (Київ) має намір переформатувати всю мережу будівельних гіпермаркетів “Нова лінія” і об’єднати їх під єдиним брендом “Епіцентр”, повідомив генеральний директор ТОВ “Епіцентр К” Петро Михайлишин.

“Сьогодні ми почали процес переформатування всіх гіпермаркетів” Нова лінія “в ТЦ” Епіцентр “. Це, серед іншого, передбачає і розширення асортименту. В” Новій лінії “представлено лише 60 тис. Артикулів, тоді як під брендом” Епіцентр “буде мінімум 500 тис. “, – розповів він в інтерв’ю агентству” Інтерфакс-Україна “.

За словами Михайлішина, після придбання мережі з 16 гіпермаркетів в 2013 році “Нова лінія” за показниками оборотів поступалася “Епіцентру” в сім разів і фактично була збитковою, проте протягом п’яти місяців її вдалося вивести в плюс.

Як повідомив Михайлишин, проекти переформатування і добудови торгових центрів уже завершені в Борисполі та Бучі (обидва – Київська обл.), Триває – в Запоріжжі, планується в Чабанах (Київська обл.).

У той же час він зазначив, що коронакрізіс вніс корективи в плани щодо переформатування “Нової лінії”.

“У 2020 році ми точно не встигнемо. По-перше, карантин вніс свої корективи, по-друге, ми за перше півріччя додали багато нових проектів, які потрібно втілити в життя”, – пояснив він.

Як повідомлялося, контрольним пакетом акцій рітейлера “Нова Лінія” до 2013 року володіла компанія Dragon Capital Investments Limited (Нікосія, Кіпр). На той момент мережа в цілому об’єднувала 16 гіпермаркетів загальною торговою площею понад 230 тис. Кв. м в 10 областях України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *