“Епіцентр Агро” побудує два елеватори в Хмельницькій області

Група компаній “Епіцентр К”, що розвиває аграрний напрямок “Епіцентр Агро” з 2016 року, планує будівництво елеваторів в Шепетівці і с.Четирбокі (обидва – Хмельницька обл.), Ємністю відповідно 120 тис. Тонн і 60 тис. Тонн, повідомляється в прес -РЕЛІЗ компанії в четвер.

“З появою нових сучасних елеваторних потужностей будуть прискорюватися всі супутні процеси – приймання, доопрацювання, відвантаження і транспортування зерна в морські порти з Хмельницької області. Можливість реалізовувати великі обсяги вирощеного зерна в поєднанні з додатковою швидкістю забезпечить місцевим агровиробникам конкурентну перевагу, незважаючи на велику відстань до портів “, – уточнила заступник керівника” Епіцентр Агро “по елеваторного напрямку Світлана Никитюк.

За даними агрокомпанії, обладнання для споруджуваних об’єктів поставить міжнародна компанія Convex International, що спеціалізується на впровадженні рішень в агропромисловому комплексі.

Згідно з даними “Епіцентр Агро”, компанія інвестує частину передбачених на реалізацію елеваторних проектів коштів в залізничну інфраструктуру і проведення з / д шляхів до нових елеваторів, що частково розвантажить автомобільні дороги в регіоні.

Никитюк зазначила, що “Епіцентр Агро” з середини 2020 року реконструює маршрутний лінійний елеватор в смт Антоніни (Хмельницька обл.) Ємністю 100 тис. Тонн. За її даними, в наступному маркетинговому році загальний обсяг вводяться в експлуатацію нових елеваторних потужностей становить 280 тис. Тонн.

Никитюк уточнила, що в 2020 році елеваторні потужності агрохолдингу виросли майже вдвічі – до 1,5 млн тонн одноразового зберігання зерна. Це сталося за рахунок реконструкції і збільшення потужностей Вінницького елеватора ємністю 375 тис. Тонн, ЗАКУПНЯНСЬКЕ елеватора (Хмельницька обл.) Ємністю 305 тис. Тонн, і елеватора “Переробник” (Київська обл.) Ємністю 105 тис. Тонн.

За даними “Епіцентр Агро”, компанія планує в наступному маркетинговому році збільшити потужності з одноразового зберігання зерна до 2-2,2 млн тонн з нинішніх 1,5 млн тонн.

Компанія нагадала, що в минулому році купила шість елеваторних об’єктів в Шепетівці, Полонному, Славуті, Красилові, смт Антоніни і с. Закриниччя (всі – Хмельницька обл.) У “Сварог Вест Груп”.

Як повідомлялося, ТОВ “Епіцентр К” має в Україні мережу однойменних торгових центрів, воно було створено в 2003 році і відкрило перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року.

“Епіцентр К” також розвиває аграрний напрямок бізнесу з 2016 року. Обробляє понад 160 тис. Га у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Черкаській та Київській областях. До складу групи також входять 20 тваринницьких ферм і 14 елеваторних комплексів.

За даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на вересень 2020 року, учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *