Експорт вин Португалії до України виріс на 52%

У 2020 р. експорт вин Португалії до України виріс на 52% у порівнянні з 2019-м. За прогнозами експертів, до 2023 р. цей показник збільшиться до 117%.

Про це заявив президент ViniPortugal Федеріко Фалькао, повідомляє Posteat.

Відзначається, що у 2021 р. Україна увійшла до переліку країн, де відбувається глобальна промоція португальських вин за підтримки Асоціації Португальського виноробного сектору ViniPortugal.

Головна подія промокампанії 2021 р. — кругова дегустація Wines of Portugal Grand Tasting 2021 — відбудеться вже у червні. Під час майстер-класів Wines of Portugal Academy розкажуть про локальні сорти винограду, традицію змішування сортів для отримання унікальних вин Португалії, ґрунти та клімат, які вплинули на виноробство країни.

Наголошується, що у Португалії одна з найвищих концентрацій локальних сортів винограду, яких не знайти в інших регіонах світу — 2,7 виду на 1000 км2. Таких сортів тут понад 250 видів, що робить цю країну взірцем винної різноманітності.

Для презентації своїх вин в Україну приїдуть 29 виноробів й представників винних компаній Португалії. Більшість вин заходу будуть представлені в Україні вперше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *