Експорт рафінованої соняшникової олії з України підскочив на 40%

Експорт рафінованої соняшникової олії з України в грудні 2019 р склав близько 70 тис. Т, що є рекордним місячним обсягом відвантажень даної продукції.

Як повідомляє ІА «АПК-Інформ», показник на 20% перевищив рівень попереднього місяця і на 65% – грудня 2018 р

«З початку 2019/20 МР (вересень-грудень) Україна поставила на зовнішні ринки понад 200 тис. Т рафінованої соняшникової олії, що на 40% вище обсягу експорту за аналогічний період минулого сезону і є абсолютним максимумом», – відзначають аналітики.

Відвантаження рафінованої продукції склали близько 10% від загального обсягу експорту соняшникової олії з країни.

Основними ринками збуту цієї продукції в поточному сезоні стали країни Близького Сходу (26%), Європи (26%), Азії (21%) і Африки (10%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *