Edinstvo Group працює над стратегією вертикальної інтеграції у виробництві м’яса

Корпорація Edinstvo Group планує почати виробництво м’яса, а також посилити сегмент глибокої переробки сировини, зокрема олійних культур, з метою отримання шроту і макухи.

Про це розповів CEO Edinstvo Group Сергій Бакум під час прес-конференції на заводі Novacore.

Стратегія розвитку компанії має на увазі також перехід на виробництво кінцевого продукту, м’яса.

«Це буде вертикальна інтеграція. Також плануємо поглибити переробку сировини, олійних культур, щоб отримувати шрот і макуха власного виробництва. Це дозволить знизити собівартість сировинної складової корму і тим самим забезпечити більш високу маржинальність », – пояснив Сергій Бакум.

За оцінками Edinstvo Group відкриття ринку землі сприятиме розвитку невеликих тваринницьких ферм.

«Невеликі підприємства будуть не тільки вирощувати зерно, але трансформувати його в готову продукцію, що дасть також нові імпульси і нам, оскільки категорія середніх і невеликих тваринницьких господарств є нашим істотним сегментом клієнтів», – прокоментував Сергій Бакум.

Для довідки: Novacore – завод з виробництва преміксів і концентратів, що входить в корпорацію Edinstvo Group. Виробничі потужності розташовані в селі Орлівщина, Новомосковського району Дніпропетровської області. Потужність заводу – 36 тис. Т в рік.

Edinstvo Group – це національний виробник комбікормів, концентратів, преміксів, кормових добавок і постачальник всього спектра комплексних кормових рішень. Комбікормові заводи корпорації розташовані в Полтавській, Дніпропетровській, Хмельницькій областях. Продукція випускається під 20 брендами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *