Dragon Capital завершив покупку виробника мінеральної води “Трускавецька”

Група компаній Dragon Capital завершила операцію з придбання 100% акцій групи компаній “Аква-Еко”, що здійснює видобуток, виробництво та реалізацію мінеральних природних вод під торговою маркою “Трускавецька”, у міжнародної групи компаній IDS Borjomi International. Про це йдеться в повідомленні Dragon Capital.

“Придбання виробника мінеральних вод є лише першим кроком нашої інвестиційної стратегії. Найближчим часом буде затверджена масштабна програма з розширення та модернізації виробничих потужностей підприємства”, – зазначив керуючий директор по прямих інвестиціях Dragon Capital Євген Баранов.

За його словами, також буде вибудувана потужна дистриб’юторська функція, яка повинна буде істотно зміцнити позиції “Трускавецької” на ринку мінеральних вод України.

“Глобальний тренд зміни настроїв споживачів у бік здорового способу життя в тандемі з багаторазово меншим споживанням мінеральної води на душу населення в Україні в порівнянні з іншими країнами Східної Європи дає підстави стверджувати про великий потенціал розвитку сектора мінеральних вод України”, – прокоментував угоду гендиректор Dragon Capital Томаш Фіала.

“Трускавецька” – природна мінеральна столова вода карпатського походження, відноситься до категорії вод складного катіонного складу. Має м’який смак і низьку природну мінералізацію – до 0,9 г / л, що дозволяє вживати її без обмежень

Видобувається вона зі свердловин ландшафтного заповідника курорту Трускавець (Львівська область), відкритого ще в 1827 році. Це одна з найбільш відомих і популярних мінеральних вод України.