Dragon Capital завершив операцію з придбання логістичного комплексу Amtel під Києвом

Компанія UCPIH Ltd (Кіпр) з групи компаній Dragon Capital завершила операцію з придбання офісно-логістичного комплексу Amtel класу “А” площею 100,2 тис. Кв. м, розташованого в с.Белогородка (Київської обл.), повідомила прес-служба компанії.

“Ми раді оголосити про придбання 11-го логістичного комплексу в наш портфель складської нерухомості. Комплекс” Амтел “стане найбільшим об’єктом у нашому портфелі, а його покупка дозволить наростити площа складів під нашим управлінням на правому березі Дніпра до 294 тис. Кв. М. , і в цілому в Україні – до 391 тис. кв. м “, – цитується в повідомленні директор по прямих інвестиціях Dragon Capital Володимир Тимочко.

За його словами, компанія продовжує інвестиційну активність в сегменті складської та промислової нерухомості: в поточному році планується розпочати будівництво перших черг індустріальних парків “Е40” (25,5 тис. Кв. М) в Києві і “М10” (14,5 тис. кв. м) у Львові.

Як повідомлялося, ТОВ “Міжнародна логістична компанія” (Київ), що входить до російської групи Amtel Properties, в 2011 році ввело в експлуатацію першу чергу комплексу “Амтел” класу “А” загальною площею 42 тис. Кв. м (в тому числі 8 тис. кв. м офісних площ). За даними на сайті Amtel Properties, введення другої черги (50 тис. Кв. М) запланований на 2021 рік. Згідно з інформацією в Єдиній е-системі будівництва, сертифікат ДАБІ про введення в експлуатацію другої фази об’єкта був виданий в жовтні-2020.

За даними ЄДР, засновником “Міжнародної логістичної компанії” зі статутним капіталом 112,4 млн грн є кіпрське ТОВ “Ведлейк Холдинг Лімітед” (100%), бенефіціарами – Даніель, Діана і Судхир Гупта.

Згідно з фінансовим звітом ТОВ за 2019 рік, його чистий прибуток склав 293 млн грн, виручка – 58 млн грн. Активи компанії склали 359 млн грн.

Група Amtel створена в 1990, її девелоперський підрозділ Amtel Properties – в 2005. У портфелі компанії офісні, готельні, логістичні проекти нерухомості в Росії, Грузії, Україні, Білорусі загальною площею понад 1 млн кв. м, в тому числі проект ЖК Atria.City Teremky в смт Чабани під Києвом.

Dragon Capital – одна з найбільших ІНВЕСТГРУП в Україні в сфері інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві. Одним з ключових напрямків діяльності компанії Dragon Capital є інвестиції в ринок нерухомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *