Dragon Capital може вкласти $ 250-300 млн в інфраструктурні проекти в Україні в найближчі роки

Генеральний директор інвестгрупи Dragon Capital, президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала оцінює обсяг інвестицій групи в інфраструктурні проекти в найближчі роки в $ 250-300 млн: мова, перш за все, про проекти індустріальних парків в Київській і Львівській областях.

“Уже в цьому році ми починаємо реалізацію проекту індустріально-складського парку Е40, розміщеного на території 49 га на Житомирській трасі в 20 км від Києва. Тут будуть побудовані близько 200 тис. Кв. Км нерухомості. Інвестиції близько $ 130 млн”, – повідомив Фіала на форумі “Украіна30”.

За його словами, в реалізацію львівського проекту, який був викуплений у CTP в кінці минулого року, буде інвестовано $ 100 млн. “Поруч з’явиться нова окружна дорога, яка зробить цей проект на 23 га, ще більш привабливою для орендарів”, – зазначив глава Dragon Capital.

Основною спеціалізацією індустріальних парків від Dragon Capital на сьогодні є логістика, додав він. “Однак близько третини площ буде плануватися під виробництва. Мова про легку, фармакологічної, хімічної промисловості”, – сказав Фіала агентству “Інтерфакс-Україна”.

Виступаючи на форумі, він вказав, що в цілому Україна може залучити до $ 5 млрд під великі інфраструктурні проекти за рахунок кредитів під держгарантії, єврооблігацій та подібних інструментів. “Інтерес до таких великих проекту, як у” Укравтодору “,” Укрпошти “у інвесторів є”, – вважає бізнесмен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *