Dragon Capital має намір придбати логістичний комплекс Amtel під Києвом

Компанії UCPIH Ltd і Dragon Capital Investments Limited (обидві – Кіпр) з групи компаній Dragon Capital мають намір придбати контроль над ТОВ “Міжнародна логістична компанія” (Київ), що володіє логістичним комплексом Amtel класу “А” в с. Білогородка (Київської обл.).

Згідно з порядком денним Антимонопольного комітету України (АМКУ), відомство планує розглянути надання компаніям дозволу на угоду в четвер.

Як повідомлялося, ТОВ “Міжнародна логістична компанія” (Київ), що входить до російської групи Amtel Properties, в 2011 році ввело в експлуатацію першу чергу комплексу “Амтел” класу “А” загальною площею 42 тис. Кв. м (в тому числі 8 тис. кв. м офісних площ). За даними на сайті Amtel Properties, введення другої черги (50 тис. Кв. М) запланований на 2021 рік. Згідно з інформацією в Єдиній е-системі будівництва, сертифікат ДАБІ про введення в експлуатацію другої фази об’єкта був виданий в жовтні-2020.

За даними ЄДР, засновником “Міжнародної логістичної компанії” зі статутним капіталом 112,4 млн грн є кіпрське ТОВ “Ведлейк Холдинг Лімітед” (100%), бенефіціарами – Даніель, Діана і Судхир Гупта.

Згідно з фінансовим звітом ТОВ за 2019 рік, його чистий прибуток склав 293 млн грн, виручка – 58 млн грн. Активи компанії склали 359 млн грн.

Група Amtel створена в 1990, її девелоперський підрозділ Amtel Properties – в 2005. У портфелі компанії офісні, готельні, логістичні проекти нерухомості в Росії, Грузії, Україні, Білорусі загальною площею понад 1 млн кв. м, в тому числі проект ЖК Atria.City Teremky в смт Чабани під Києвом.

Як повідомлялося, в січні-2021 Dragon Capital завершив операцію з продажу складського комплексу “Омега-2” в Броварах.

Dragon Capital – одна з найбільших ІНВЕСТГРУП в Україні в сфері інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві. Одним з ключових напрямків діяльності компанії Dragon Capital є інвестиції в ринок нерухомості.

Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює керуюча компанія Dragon Capital Property Management. Станом на січень-2021, під її управлінням перебуває 29 об’єктів комерційної нерухомості, включаючи 13 об’єктів офісної, шість об’єктів торгової нерухомості і 10 логістичних комплексів, загальною площею 662 тис. Кв. м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *